PALL, rikt skuren , 18-1900-tal.

104986. PALL, rikt skuren , 18-1900-tal.

Pall med dekor av drake.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall med dekor av drake.

Bruksslitage.

Antal besök: 729