GITARR, Höfner, 1900-talets mitt.

1049709. GITARR, Höfner, 1900-talets mitt.

Nr 455/361
Orkestergitarr.
Längd ca 105 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas. Detalj/knapp saknas. Mindre märken. Lack med torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 455/361
Orkestergitarr.
Längd ca 105 cm.

Antal besök: 4 136