Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
GERTRUD WRÅKE-LINDQVIST. Ballerinorna vilar. Olja på duk. Signerad och daterad 73.
10492. GERTRUD WRÅKE-LINDQVIST. Ballerinorna vilar. Olja på duk. Signerad och daterad 73.
47 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 55 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 804