VAS, Lars Sestervik, Lindshammar -95.

104911. VAS, Lars Sestervik, Lindshammar -95.

Glas. Dekor i rosa, vitt och gult. Höjd 29 cm.

Bruksslitage, repor på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor på glas.

Antal besök: 1 450