BO ALSTRÖM. "Tolstojs morgonritt". Olja på duk. Signerad och daterad 1971.

10490. BO ALSTRÖM. "Tolstojs morgonritt". Olja på duk. Signerad och daterad 1971.

A tergo daterad 1/8-23/8. 59 x 70 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar.

Antal besök: 3 893