OLLE NORDBERG. I ekan. Olja på pannå. Signerad och daterad 54.

10488. OLLE NORDBERG. I ekan. Olja på pannå. Signerad och daterad 54.

38 x 46 cm.

Olle Nordberg (1905–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Olle Nordberg (1905–1986)

Antal besök: 1 008