VÄVNAD, Gobelängtyp. 18/1900-tal.

10480. VÄVNAD, Gobelängtyp. 18/1900-tal.

Romantiskt motiv. Fodrad. 130 x 192 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 060