KARL-SUNDSTRÖM. Pastell, motiv från Stockholm, signerad och daterad 1955.

104791. KARL-SUNDSTRÖM. Pastell, motiv från Stockholm, signerad och daterad 1955.

Motivets storlek 48,5 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 5 323