FIGURIN, Troll med björn, keramik, Åke Holm.

104765. FIGURIN, Troll med björn, keramik, Åke Holm.

Höjd 17 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 1 676