Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Teknika & Nautika
BORDSFLÄKT, E.M. I. Utrecht Holland, 1900-tal.
104754. BORDSFLÄKT, E.M. I. Utrecht Holland, 1900-tal.
Höjd ca 44 cm.
Slitage, färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 44 cm.
Slitage, färgbortfall.
Auktionshuset Kolonn
4 450