BORD, två stycken. Louise XV-stil. 18/1900-tal.

10473. BORD, två stycken. Louise XV-stil. 18/1900-tal.

Fanerade med olika träslag. Intarsiadekor. Skivor av marmor. Gallerkant. Höjd 59 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 762