BYRÅ MED VINSTÄLL, sent 1800-tal.

104623. BYRÅ MED VINSTÄLL, sent 1800-tal.

Vit/svart målad. Längd 57, bredd 39, höjd 96 cm.

Slitage, omarbetat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, omarbetat.

Antal besök: 1 448