Garpenhus Auktioner
Möbler
Övrigt
KÖKSPALL i rostfritt stål, 1960-tal.
104523. KÖKSPALL i rostfritt stål, 1960-tal.
Höjd 58 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 58 cm.
Bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
2 449