AUGUST HAGBORG (1852-1921). Musselplockerska på strand. Olja på duk.

104515. AUGUST HAGBORG (1852-1921). Musselplockerska på strand. Olja på duk.

Signerad Hagborg. 93 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Hagborg. 93 x 64 cm.

Antal besök: 2 404