THEODOR JÖNSSON. Olja på duk. Signerad och daterad 1944.

104513. THEODOR JÖNSSON. Olja på duk. Signerad och daterad 1944.

52 x 66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 66 cm.

Antal besök: 6 510