JOHAN ERICSON (1849-1925). Figurer vid Marstrands södra udde. Olja på pannå.

104455. JOHAN ERICSON (1849-1925). Figurer vid Marstrands södra udde. Olja på pannå.

Signerad och daterad Joh. Ericson 1899. 55 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 721