SKRIN, 1800-tal.

SKRIN, 1800-tal.
104366. SKRIN, 1800-tal.

Rektangulärt. Välvt lock.
Höjd 13 cm. Längd 22 cm. Bredd 15 cm.

Bruksslitage, renoverad/kompletterad, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
104366. SKRIN, 1800-tal.

Rektangulärt. Välvt lock.

Antal besök: 936