STORT PARTI DIVERSE, ca 100 delar, bl. a PICKNICKVÄSKA, 1900-tal.

104350. STORT PARTI DIVERSE, ca 100 delar, bl. a PICKNICKVÄSKA, 1900-tal.

Gustavsbergsporslin och Radius-spritkök i picknickväskan.
Väskans bredd: 62 cm.

Slitage, skador, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väskans bredd: 62 cm.

Slitage, skador, nagg.

Antal besök: 890