SPEGELDÖRR MED KARM, trä, vitmålad, högerhängd.

104343. SPEGELDÖRR MED KARM, trä, vitmålad, högerhängd.

Ytterkarmmått: 70x150 cm.
Dörrbladsmått: 62,5x142 cm.
Proviniens: daterad 1934.

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytterkarmmått: 70x150 cm.
Dörrbladsmått: 62,5x142 cm.
Proviniens: daterad 1934.

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 356