Stringhylla samt tillhörande stringlampa 1900-talets mitt.

104253. Stringhylla samt tillhörande stringlampa 1900-talets mitt.

9 hyllplan samt 6 gavlar, 77 cm höga.Vitt/Mahogny. Lampan med svart konisk plåtskärm.

Gavlarna med rostangrepp, för övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 850