SOFFBORD, jakaranda/travertin, 70-tal.

104234. SOFFBORD, jakaranda/travertin, 70-tal.

Möjligen Firma Svenskt Tenn
Höjd 50, 125 x 83 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Möjligen Firma Svenskt Tenn
Höjd 50, 125 x 83 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 7 928