SERVERINGSVAG, med gallerkant, 1900-talets andra hälft.

104226. SERVERINGSVAG, med gallerkant, 1900-talets andra hälft.

Längd 83, bredd 53, höjd 74 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 946