STOLAR, 1 par, vitmålade med förgyllningar, röd plyschklädsel.

104189. STOLAR, 1 par, vitmålade med förgyllningar, röd plyschklädsel.

1900-tal, rokokostil.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-tal, rokokostil.

bruksslitage.

Antal besök: 587