MIODRAG DJURIC DADO (F.1933). Figurkomposition. Olja på duk.

104171. MIODRAG DJURIC DADO (F.1933). Figurkomposition. Olja på duk.

Signerad och daterad Dado 67. 81 x 65 cm.
Proveniens: Inköpt i Varberg omkring år 1975.

Smärre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre krackeleringar.

Antal besök: 5 696