KUNGLIGA SVÄRDSORDENS RIDDARKORS, förgylld, Sverige, 1900-tal.

104156. KUNGLIGA SVÄRDSORDENS RIDDARKORS, förgylld, Sverige, 1900-tal.

Förgylld.
Höjd 65 mm
Bredd 40 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld.
Höjd 65 mm
Bredd 40 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 337