VAS, glas, troligen Lena Bergström Orrefors.

104110. VAS, glas, troligen Lena Bergström Orrefors.

Svart med runt dekormönster.
Signerad Orrefors. Höjd ca 21,5 cm.

Micronagg på rund dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart med runt dekormönster.

Micronagg på rund dekor.

Antal besök: 772