PARTI ÅNGMASKIN och "dieselmotor" i plåt, Tyskland, urverk.

10408. PARTI ÅNGMASKIN och "dieselmotor" i plåt, Tyskland, urverk.

Ångmaskinstillbehör "Lars Nilsson Österåker".

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 916