BORDSLMAPOR, 1 par, förgylld keramik, Bergboms.

104044. BORDSLMAPOR, 1 par, förgylld keramik, Bergboms.

höjd 63 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 63 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 1 173