VAGGA, avlutad furu, träpluggad, tidigt 1900-tal.

104005. VAGGA, avlutad furu, träpluggad, tidigt 1900-tal.

Höjd 67 cm.
Djup vid medarna 76 cm.
Längd 90 cm.
Bottenbrädorna utbytta.
Madrass ingår.

Liter slitage och någon defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 67 cm.
Djup vid medarna 76 cm.
Längd 90 cm.
Bottenbrädorna utbytta.
Madrass ingår.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 738