LJUSPLÅT, brons, Art deco, märkt K H, 1920-tal.

103999. LJUSPLÅT, brons, Art deco, märkt K H, 1920-tal.

Ljusplåt, brons, för två ljus.
Höjd 31 cm, bredd 19 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm, bredd 19 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 037