Auktionshuset Kolonn
Leksaker
GAMA BRANDBIL och PLÅTBILAR JAPAN, Två Polisbilar och en ambulans.
10396. GAMA BRANDBIL och PLÅTBILAR JAPAN, Två Polisbilar och en ambulans.
Längd 30 - 40 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 30 - 40 cm.
Slitage och skador.
Auktionshuset Kolonn
1 540