DROPPUR, Waterbury, målat trä, sent 1800-tal.

103953. DROPPUR, Waterbury, målat trä, sent 1800-tal.

55 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 620