PARTI PORSLIN, 11 delar, "Picknick" & "Pomona", Marianne Westman, Rörstrand.

103919. PARTI PORSLIN, 11 delar, "Picknick" & "Pomona", Marianne Westman, Rörstrand.

Picknick: smörask med lock, 1+1 skål, karott med handtag, Pomona: 3 tallrikar, 3 assietter, djup tallrik.

Slitage, missfärgningar, krackelyrer, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 891