BYSTER, 2 stycken, parian, 1900-tal.

103789. BYSTER, 2 stycken, parian, 1900-tal.

Föreställande Haydn samt Goethe
Nummermärkta
Höjd, 20 cm.

Slitage, sockel med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nummermärkta
Höjd, 20 cm.

Slitage, sockel med nagg.

Antal besök: 1 226