BIRGER LUNDQUIST. Tuschteckning.

1037460. BIRGER LUNDQUIST. Tuschteckning.

Odengatan-Sveavägen. Signerad med dedikation samt daterad Juli 1950. 22x28 cm.

Pass med fuktskada samt nedre vänstra hörn med ytveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 466