TEVAGN/SERVERINGSVAGN, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, modell 691.

103624. TEVAGN/SERVERINGSVAGN, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, modell 691.

Grönlackerad gjutjärn. Längd 82,5, bredd 48,5, höjd 71 cm.
Proveniens: Utrikesdepartementet.

Slitage. Glasskivor saknas. Hjulgummin saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 954