10359. PARTI DIVERSE, 10 delar, dosor, lornjetter, broscher samt luktdosa. 1900-tal.
2 st dosor med lock i agat, en med mikromosaik, en bemålat blått glas. 3 st broscher varav en med mikromosaik, 2 st lornjetter.
En lornjett saknar ett glas. Blå glasdosa med lös botten.
Bucklor, slitage.