GRAMMOFON med HURTS, 1900-talets första hälft.

103579. GRAMMOFON med HURTS, 1900-talets första hälft.

Stenkakor medföljer, vev finns, längd 41 bredd 39, höjd ca 100 cm.

Slitage, repor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, skador.

Antal besök: 824