EVA BAGGE. Skissblock 4 st varav en med text "Eva Bagge Paris 1898".

10356. EVA BAGGE. Skissblock 4 st varav en med text "Eva Bagge Paris 1898".

Teckningar. Proveniens Gösta Stenman.

Slitage. Gulnat papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Gulnat papper.

Antal besök: 1 441