MAPP, "Svenska Ordspråk". 5 stycken träsnitt. Bengt Nordenborg och Anders Carlsson.

103568. MAPP, "Svenska Ordspråk". 5 stycken träsnitt. Bengt Nordenborg och Anders Carlsson.

Signerade och numrerade 1/60.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade och numrerade 1/60.

Antal besök: 2 040