OSTINDISKA FÖREMÅL, 8 delar, porslin, 1700-1800-tal.

103553. OSTINDISKA FÖREMÅL, 8 delar, porslin, 1700-1800-tal.

Ett fat med sex karaktärers märke.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 958