GLAS, KERAMIK och METALL, bl.a. Rörstrand, ostindiska föremål m.m.

103535. GLAS, KERAMIK och METALL, bl.a. Rörstrand, ostindiska föremål m.m.

Skålar, vaser, lampor, manschetter, m.m.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 946