OKÄND KONSTNÄR. "Skiss från Bjärka-Säby", olja på duk, otydlig signatur.

10351. OKÄND KONSTNÄR. "Skiss från Bjärka-Säby", olja på duk, otydlig signatur.

Text à tergo "Minna Bredberg", "Skiss från Bjärka-Säby". Proveniens Gösta Stenman.

Uppfodrad på duk. Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppfodrad på duk. Ej ramad.

Antal besök: 1 448