BERNT RINGQVIST. Porträtt, olja på pannå, monogramsignerad samt daterad 40.

10348. BERNT RINGQVIST. Porträtt, olja på pannå, monogramsignerad samt daterad 40.

Text à tergo "B. Ringqvist Porträtt (Ingr ... ) Sign B.R 40. Tillhör G.S." 28 x22,5cm.

Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej ramad.

Antal besök: 1 369