103483. SMYCKEN, silver, 1900/2000-tal.
Bland annat brosch med agat, halsband filigranarbete, nyckel till fickur dat 1866, 1 par örhängen Mexico med mera.
Slitage, enstaka skador. Snurrebuss på örhängen Mexico ej original. Monogram på manschettknappar. Ett par örhängen med utbytt skruvfäste.