BORD, design Lennart Jansson för Klaessons möbelfabrik.

103478. BORD, design Lennart Jansson för Klaessons möbelfabrik.

Skiva i rotfanér. Längd 90 bred 90 höjd 73,5 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet.

Omfattande slitage , klisterlappar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 955