STOLAR, 6 st, Niels Ole Möller, 1960-tal.

103417. STOLAR, 6 st, Niels Ole Möller, 1960-tal.

Jakaranda. Sitsar i svart skinn.

Bruksslitage samt mindre repor. 3 av sitsarna med större slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 571