SOFFBORD, design Lennart Jansson för Klaessons möbelfabrik.

103400. SOFFBORD, design Lennart Jansson för Klaessons möbelfabrik.

Skiva i rotfanér. Diameter 100, höjd 65 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 1 230