VEDLÅR, 1900-tal.

VEDLÅR, 1900-tal.
103353. VEDLÅR, 1900-tal.

Pärlspont.
Bredd 52, djup 35, höjd 69 cm.

Slitage, skada.

Gör en kostnadsfri värdering!
103353. VEDLÅR, 1900-tal.

Pärlspont.

Slitage, skada.

Antal besök: 1 733