JOHAN GÜNTER BORNEMANN. TILLSKRIVEN. Olja på duk, signerad och daterad 1808.

103312. JOHAN GÜNTER BORNEMANN. TILLSKRIVEN. Olja på duk, signerad och daterad 1808.

Porträtt. 63 x 52 cm.

Omfattande krackelering, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Porträtt. 63 x 52 cm.

Antal besök: 1 611